TR- HAYAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TR- HAYAT

Tr HAYATa HOŞGELDİn

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza - Worauf Wartest Du

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 25/01/09 Mesaj Sayısı : 37 Şehir : Hobilerin : Lakabın :

Ceza - Worauf Wartest Du Vide
MesajKonu: Ceza - Worauf Wartest Du Ceza - Worauf Wartest Du Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 3:23 pm

Ceza - Worauf Wartest Du

----------------------------------
CEZA BOLUMU
İki elinle bir s*ki doğrultamadın sen önünde koca bir hedef 12 vuramadın ben yerimde duramadım sen adını yazamadın al eline kalemini geri çekil ve seyret banka da beklet sen düşünceni faiz beklenmez teknik bu yürüyeceksin bariz boş durma koştur ve sabretmek dostum bu en büyük irfan bu en büyük dosttur eline yüzüne bulaşır her işin akibetini bilirim hep bir işe de yaramaz eylemin bir hareket ette görürüm ancak senin o hayatta yarışın tek sidikli belki olabilir bir bakıma sende haklısın bu duruma biz kayıtsısız massive töne ve ceza işte bunada banada bir bak boş gezen bir tayfasın sen haydi git yat maymun iştahınla bir yere varabilirsin belki beklemek cerasiz yarım akılla kal orda densiz
https://trhayat.yetkin-forum.com
safauslu
Admin
Admin
safauslu

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 26/01/09 Mesaj Sayısı : 80 Şehir : Elazığ Hobilerin : Sitede Dolşamak Lakabın : The Lost

MesajKonu: Geri: Ceza - Worauf Wartest Du Ceza - Worauf Wartest Du Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 3:36 pm

Saol Very Happy
https://trhayat.yetkin-forum.com
haphap
Admin
Admin
haphap

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 21/02/09 Mesaj Sayısı : 87 Şehir : elazığ Hobilerin : Lakabın : hazardinho carlos siklet şampiyonu

MesajKonu: Geri: Ceza - Worauf Wartest Du Ceza - Worauf Wartest Du Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 7:17 pm

saolasın
he Evil or Very Mad

Ceza - Worauf Wartest Du

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası